System filtrujący wodę Flow Comfort pozwala zoptymalizować wodę redukując jej twardość i obniżając zawartość chloru oraz innych niepożądanych substancji. Co więcej – dzięki niemu smaczną, przefiltrowaną wodę mamy prosto z kranu!

Woda stanowi podstawowy składnik naszego organizmu. Odpowiada za właściwe trawienie, utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała, a także pamięć i koncentrację. Rozrzedzając krew woda obniża ryzyko nadciśnienia i zakrzepicy. Z kolei już niewielki jej niedobór może wywołać znaczne pogorszenie samopoczucia i negatywnie wpłynąć na procesy metaboliczne zachodzące w organizmie. Jak odpowiednio nawadniać organizm? Ważna jest ilość i jakość spożywanej wody!

Filtrowanie wody – nieograniczony dostęp do smacznej wody w Twoim domu!

Filtrowanie wody przyczynia się do tego, że jest łatwiej dostępna. Nie musimy iść w tym celu specjalnie na zakupy, dźwigać butelek z powrotem do domu. Ryzyko, że jej zabraknie jest dużo mniejsze niż w przypadku wody butelkowanej. Dostęp do wody z kranu jest niemal nieograniczony. To może sprawić, że zaczniemy pić jej więcej. Wystarczy podstawić szklankę pod kran! Nie musimy też, jak w przypadku wody przegotowanej, zagotowywać jej i czekać aż ostygnie.

Niewątpliwą zaletą posiadania filtra jest też duża oszczędność. W dobie rosnących cen cena za butelkę 1,5-litrową to już wydatek rzędu 2, a nieraz nawet ponad 3 złotych. Nietrudno zauważyć, że miesięczny lub roczny koszt w przypadku kilkuosobowej rodziny może znacząco uszczuplić domowy budżet.

System Flow Comfort – co to takiego?

Flow Comfort to skuteczna technologia filtracji wody zamknięta w jednym wkładzie filtrującym. Znajduje się w nim warstwa włókniny polipropylenowej, a także złoże żywicy jonowymiennej i blok z węgla aktywnego. Dzięki kilku stopniom filtracji z wody usuwane są związki chloru (a co za tym idzie – jego nieprzyjemny smak i zapach), a także ew. metale ciężkie oraz drobiny np. rdzy czy piasku pochodzące z instalacji. Filtr do wody daje także możliwość regulacji poziomu redukcji twardości węglanowej dzięki specjalnej głowicy. Możliwe są także różne warianty montażowe pod zlewem kuchennym z pobieraniem wody z ujęcia zimnej wody. Co istotne, system Flow Comfort może posiadać baterię nie tylko w kolorze chromu, ale także czarną, która nadaje kuchni niezwykłego charakteru. Więcej o Flow Comfort dowiesz się na dafi.pl/system-dafi-flow-comfort

Zaletą systemu Flow Comfort jest niewątpliwie jego szybki montaż i prosta obsługa. Ma też niewielkie wymiary. Poprawia nie tylko smak wody pitnej, ale również smak przygotowywanych na jej bazie napojów i potraw.