Marmur to synonim luksusu, klasy i elegancji.

Marmur można znaleźć w różnorodnych budynkach, od luksusowych spa, po 5-gwiazdkowe hotele. Ale naturalny marmur jest bardzo drogi, dodatkowo nie jest tak praktyczny, jak mogłoby się wydawać. W rzeczywistości będzie musiał być regularnie uszczelniany, w przeciwnym razie nie pozostanie nieprzepuszczalny dla wody, a zamiast tego będzie ją wchłaniał i ulegał uszkodzeniu. Ale jeśli chcesz uzyskać ten sam efekt w domu, bez kłopotów związanych z konserwacją, powinieneś wybrać płytki z efektem marmuru. Płytki gresowe imitujące marmur są równie atrakcyjne, ale mają szereg praktycznych zalet.

Płytki na ściany i podłogi z efektem marmuru

Eleganckie i trwałe płytki gresowe imitujące marmur

Jedną z największych zalet płytek imitujących marmur jest ich jakość. Płytki z efektem marmuru zostały zaprojektowane tak, aby wyglądać dokładnie tak, jak prawdziwy marmur. W rezultacie płytki gresowe imitujące marmur doskonale nadają się do stworzenia łazienki lub kuchni, dając prawdziwie luksusowy charakter po dość niskiej cenie. Jednak zamiast materiału wymagającego konserwacji, płytki z efektem marmuru można czyścić jak każdą inną płytkę, nie wymagają specjalnego uszczelniacza ani metod konserwacji.

Płytki z efektem marmuru zostały zaprojektowane tak, aby wyglądały identycznie, jak płytki marmurowe. Oznacza to, że są dostępne we wszystkich gamach kolorystycznych, w jakich występuje marmur naturalny. Takie kolory mogą odpowiednio pasować do neutralnego lub naturalnego tła, zarówno we współczesnym, jak i tradycyjnym otoczeniu. Jeśli zdecydujesz się na płytki z efektem marmuru na podłogi lub ścianę, mogą one naprawdę zrobić oszałamiające wrażenie wizualne. Jest to szczególnie ważne w połączeniu z prostymi lub gładkimi dekoracjami, meblami i pozostałym wyposażeniem. W rezultacie możesz stworzyć efektowną ścianę lub podłogę, która naprawdę się wyróżnia.

Płytki z wzorem marmuru w kolorze białym, kremowym, beżowym posiadają delikatne żyłkowanie, a neutralne kolory sprawiają, że przestrzeń wygląda swobodnie, ale elegancko. Znajdziesz je na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/Elegantstone/6818. Jasny kolor płytek można zastosować w pomieszczeniach, w których oświetlenie nie jest szczególnie dobre, aby optycznie rozjaśnić wnętrze. Płytki tego typu zakupimy w wykończeniem błyszczącym, polerowanym lub matowym, w zależności od tego, jakie rozwiązanie pasuje do naszego wnętrza.