Prywatny detektyw może prowadzić kompleksową usługę dla osób, które są w trakcie rozwodu, możemy dotyczyć obserwacji, zbierania danych na temat zachowania, wykrycia zdrady przez małżonka.

Często mogą być to dowody, które wykorzystamy w sądzie, co przechyli szalę zwycięstwa na korzyść klienta. Dodatkowo detektyw będzie także świadkiem w sprawie, działa on zgodnie z obowiązującymi przepisami, wie w jaki sposób zbierać dowody, jakie środki możemy używać w sposób legalny.

Jakie usługi oferuje prywatny detektyw?

Biuro detektywistyczne może prowadzić obserwacje osób, może być to obserwacja całodobowa, przy której będzie pracowało kilku prywatnych detektywów. W tym przypadku ważne jest dyskrecja, zachowanie odpowiedniej odległości. Można w ten sposób uzyskać wiele informacji na temat osoby, jej przyzwyczajeni, miejsc w których przebywa, dane na temat osób, z którymi się kontaktuje. Niekiedy praca detektywa dotyczy ustalenia adresu korespondencyjnego osoby, detektyw może również wręczyć korespondencję wraz z potwierdzeniem odbioru. Detektyw może odnajdywać nie tylko dłużników ale także starych znajomych, z którymi utraciliśmy kontakt czy też spadkobierców.

Istnieje wiele legalnych sposobów na zebranie informacji, którymi posługuje się prywatny detektyw Warszawa jest miastem gdzie wiele osób prywatnych, przedsiębiorstw korzysta z usług biur detektywistycznych. W przypadku kiedy firma podejrzewa nieuczciwą konkurencję o prowadzenie inwigilacji może skorzystać z usług detektywa, który zajmuje się także wykrywaniem podsłuchów, czy innych urządzeń inwigilacyjnych. Detektyw dysponuje takim sprzętem jak analizator widma, testery przewodów elektrycznych, dzięki czemu może wykryć urządzenia czy też linie, które nie powinny znajdować się w danym pomieszczeniu. Obecnie urządzenia rejestrujące, lokalizatory GPS są bardzo małych rozmiarów, dlatego ich wykrycie bez odpowiedniej wiedzy może być problem.

Jeżeli chcemy skontaktować się z biurem detektywistycznym możemy wejść na stronę prywatnydetektyw.pl, znajdziemy tam informacje dotyczące usług jakie może zaoferować biuro detektywistyczne. Detektywi podchodzą do spraw indywidualnie, mogą prowadzić także różne nietypowe sprawy, które będą polegały na ustaleniu informacji, sprawdzeniu osoby, czasem będzie to także legalny wywiad gospodarczy.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie
Kiedy warto skorzystać z pomocy biura detektywistycznego?

Detektyw Warszawa BDR

ul. Raszyńska 3
02-026 Warszawa
tel. 22 188 18 23
biuro@detektyw.com.pl