Wiele kobiet lubi zapachy słodkie, owocowe i kwiatowe.

Ale również znajdziemy wśród kobiet wielbicielki zapachów świeżych, orzeźwiających, zielonych. Możemy w perfumeriach znaleźć obecnie bez problemów perfumy ze wszystkich grup zapachowych, w zależności od naszego gustu i upodobań. Obecnie mamy również do wyboru niedrogie zamienniki perfum oryginalnych, jeśli nie chcemy zbyt dużo wydawać na nowy zapach, którego jeszcze nie znamy. W ten sposób możemy perfumy wypróbować, zdecydować, czy są dla nas odpowiednie.

Świeże, soczyste perfumy dla kobiet Donna Karan Be Delicious

Entuzjaści niszowych zielonych perfum lubią rześkie, dojrzałe i świeże zapachy, które będą zawierały nuty ogórka, jabłka, limonki, bazylii i zielonej herbaty. Takie połączenie aromatów zapewnia charakterystyczny, niezapomniany zapach, który wprowadzi nas w dobry nastrój i orzeźwi. Ciekawą propozycją takiego zapachu dla kobiet w każdym wieku są z pewnością perfumy Donna Karan Be Delicious, w charakterystycznej buteleczce imitującej zielone jabłko ze srebrnym wykończeniem. Jest to zapach lekki, kobiecy, inspirowany życiem w wielkim mieście.

W nutach głowy perfum Be Delicious od Donny Karan wyczujemy grejpfrut, ogórek i magnolię, w nutach serca różę, konwalię, zielone jabłko, a w nutach głowy ambrę i nuty drzewne. Donna Karan Be Delicious Eau So Intense to nieco inny zapach, który ma więcej pikanterii, a jednocześnie pozostaje czysty, ciepły i kobiecy. Wciąż ma nuty jabłka i grejpfruta wraz z różą, konwalią i drzewem sandałowym. Zapach perfum Be Delicious Eau So Intense otwiera się tą samą nutą jabłka, w połączeniu z odrobiną grejpfruta i kwiatowym akordem na czele z magnolią. Jest świeży i niezbyt słodki, wyczujemy również nieco cierpki, zielony zapach, jak w oryginalnym Be Delicious.

W perfumerii online na stronie perfumy meskie farenthide możemy zakupić zamiennik perfum. Są one zdecydowanie tańsze, a jeśli nie wiemy, czy zapach przypadnie nam do gustu, rozsądnie jest wydać mniej na odpowiednik, niż pełną kwotę za oryginalną buteleczkę.